Медіатека

 

медіатека

Медіатека – простір для навчання й обміну думками
Коворкінг-центри, так звані треті місця для переговорів, дискусій і дебатів, особистий мультимедійний простір поза робочим кабінетом – це сучасні тренди європейського суспільства. Модернізованій зайнятій особистості нині вже неохота працювати вдома – вона прагне все більше соціалізовуватися. Для цього у світі поширюються  медіатеки ­– мультимедійні простори для роботи.
Поняття «медіатека» вперше почали вживати французи у XX столітті. У ті часи це був далеко не інноваційний інтерактивний простір, а звичайнісіньке сховище оцифрованих книг.
Прогресує суспільство – прогресують і поняття. Сучасна медіатека включає грандіозне скупчення мультимедійний файлів на різній технічній апаратурі, змогу працювати як на комп’ютері, так і зі звичайними книжками, використовувати в роботі диски, великі екрани й інші інноваційні технології. Приміщення медіатек у світі здебільшого нагадує штаб-квартири бізнес-компаній: це просторі кімнати, модерний дизайн і мінімум меблів. Використовують лише найпотрібніші речі.
Інша, «соціальна», можливість медіатек – мультифункціональність. У таких приміщеннях проводять дискусійні клуби, кінопокази, літературні вечори, засідають мовні клуби. Це місця, де збираються люди, аби попрацювати як самостійно, так і в колективі. Ідеальний варіант для студента, бізнес-працівника й простого фрілансера.
Медіатека з української мови та літератури для використання на уроці https://www.youtube.com/channel/UCY3dZz1LRRLuhrScR3sfbfw

Немає коментарів:

Дописати коментар